Działka budowlana Borkowice
Borkowice, wielkopolskie
- 220 200 zł
- 734 m²
- 300 zł/m²
Alina Zybała-Mel...
Skontaktuj się
Działka budowlana Borkowice
Borkowice, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana Borkowice
Zaktualizowane: 22 maja 2026
220 200 zł 734 m² 300 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 220 200 zł (300 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 734 m²
- teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: SGPITY615
Lokalizacja
- Adres: Borkowice, Mosina, poznański, wielkopolskie
Opis nieruchomości
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ!
ŁADNIE POŁOŻONA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁCE
Polecam działkę o powierzchni 734 mkw położoną w cichej okolicy miejscowości Borkowice gminie Mosina, ok. 5 km od centrum Mosiny. (...)
699 585...
699 585 825